شخصی

بازگشت علی اکبری به تیم ملی فرنگی
نویسنده : مجید غفرانی - ساعت ٧:۱۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/٥

مربی ارشد تیم ملی کشتی فرنگی از دعوت کشتی گیر سنگین وزن ایران که به آذربایجان رفته است برای حضور در اردوی تیم ملی خبر داد.
امیر علی اکبری که مدال های طلا و برنز جهان را در کارنامه دارد، حدود یک سال و نیم پیش و قبل از المپیک به علت مثبت اعلام شدن دوپینگش از حضور در تیم ملی بازماند.
بعد از مدتی این کشتی گیر مجدداً برای حفظ آمادگی و روحیه اش به اردوی تیم ملی دعوت شد، اما وی به خاطر عدم توجه مسئولان ورزش و عدم پرداخت پاداش های قبلی اش تصمیم به مهاجرت به آذربایجان و حضور در تیم ملی کشتی فرنگی این کشور گرفت.
عبدالله چمن گلی، مربی ارشد تیم ملی کشتی فرنگی از دعوت این کشتی گیر به مرحله جدید اردوهای تیم ملی خبر داد.وی در این خصوص گفت: از امیر علی اکبری هم برای حضور در اردو دعوت کردیم. با او صحبت کردم و شرایط را برایش توضیح دادم. عواقب کار را به وی گفتم و تا جایی که توان داشته باشم کمک می کنم تا شرایط روحی و روانی را بدست آورد.مربی ارشد تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: او به من قول داده که برگردد. امیدوارم در اردو حاضر شود و دوباره به میدان برگردد.مرحله جدید اردوی تیم ملی کشتی فرنگی قرار است از دهم اردیبهشت ماه آغاز شود.

 


comment نظرات ()